*MEZOTERAPIE*

03.03.2019 19:29

***NOVINKA***

 

Mikrojehličkování:

je metoda, kterou lze dosáhnout vynikajících účinků pro omlazení pokožky a vypnutí vrásek, sjednocení tónu pleti, hydrataci pokožky, vyhlazuje jizvičky a drobné nerovnosti kůže. Kombinací této mikro jehličkové terapie a účinných látek dochází k regeneraci, rozjasnění, vypnutí a omlazení pleti. 

Jedná se o minimálně invazivní proceduru, která pomocí aktivních látek, které jsou vpravovány do střední vrstvy kůže, efektivně startuje regeneraci a obnovu unavené pleti.

Používá se k ošetření obličeje, krku, dekoltu nebo na hřbety rukou.

Průběh ošetření:

Ošetření se provádí jednorázovými jehličkami. Po nanesení znecitlivujícího krému (není nutností) se na ošetřovanou část, do střední vrstvy kůže, vpravuje pomocí mikro-vpichů Hyaluron Express Lifting - kyselina  hyaluronová.

 Po ošetření je pleť lehce podrážděná, začervenalá a může se objevit mírný otok. Po několika hodinách nebo jednom dni zarudnutí zcela ustoupí. Bezprostředně po ošetření a následujících několik dnů je třeba se vyvarovat slunění a používat krémy s vysokým ochranným faktorem (50+).  průběhu hojení mohou vzniknout drobné stroupky. Asi po 2 až 4 hodinách od zákroku budete schopni vrátit ke svým obvyklým aktivitám či do zaměstnání. Make-up se může aplikovat za 48 hodin po ošetření. Rekonvalescence závisí na rozsahu zákroku a stavu pokožky. Nejsou však nutná žádná další omezení. 

Výsledný efekt

-vyhlazení jemných vrásek, vypnutí pleti, stimulrby kolagenu, zlepšení elasticity kůže díky obnovené produkci kolagenu a elastinu, projasnění pleti, redukce jemných jizviček a strií, zmírnění projevů mastné pleti – rozšířené póry. Sjednocuje tón pleti a vypíná ji, zmírňuje pigmentové skvrny.

Kontraindikace

Méně než 18let, těhotenství, diabetes na inzulínu, srdečně-cévní choroby včetně arytmií, poruchy srážlivosti krve, dysfunkce štítné žlázy, kožní onemocnění probíhající v místě aplikace, akutně probíhající onemocnění, onemocnění ovlivňující funkci imunitního systému, rakovina včetně pacientů v remisi, solární erytém, známá přecitlivělost na některou ze složek aplikovaných přípravky

Zahrnuje: odlíčení, tonizace, desinfekce, použití znecitlivujícího krému, 30 min. mikrojehličkování + aplikace 100% kys. hyaluronové (express lifting, peptide sérum), zklidňující maska 2Derm, krém REHA.  

*****************************************************************************************

.....při kombinaci dvou partií sleva 20%

Kolik ošetření se doporučuje k dosažení efektu a v jakém intervalu?

 

Rejuvenace: 4–6 ošetření 1× za 3–4 týdny
Jizvičky po akné: 6 ošetření 1× za 3–4 týdny
Strie: zhruba 10 ošetření 1× za 4–6 týdnů